Сміливі юридичні рішення для ваших проєктів

Команда та Бачення

Привіт!

Ми — Olans Group, команда завзятих і наполегливих профі зі світу юридичних послуг для IT. Ми маємо теоретичні знання та практичний досвід, ми гнучкі та зрозумілі, вміємо і хочемо розв’язувати нестандартні завдання.
І якщо ви завітали на наш сайт, вам потрібна наша допомога.
Тож давайте знайомитися 😉

Ключова перевага

Ми не просто вивчили купу юридичних книжок, документів тощо — ми створили власний стартап Raccoon.World та масштабували його на європейські ринки. Зокрема знаємося на тому, як виходити на ринки Німеччини, Польщі, Грузії. Допоможемо, за потреби, інакше поглянути на продукт, щоб краще захистити його, адаптувати до ринку та внести відповідні зміни в документацію. І саме це вигідно відрізняє нашу команду від інших — ми справді знаємо, що і як треба робити.

Ми супроводжуємо інноваційні проєкти: захищаємо ідеї та розробки (інтелектуальну власність), допомагаємо з реєстрацією продукту і торговельної марки, виходом на Kickstarter, забезпечуємо юридичну підтримку в онлайн-освіті (школи, курси тощо). Захищаємо компанії в міжнародному законодавчому полі.

Сьогодні Olans Group — єдина юридична компанія в Україні, яка допомагає проєктам вийти на Kickstarter. Також ми є партнером та експертом інвестиційної платформи Startup.Network.

01. Ключові особи

02. Наш досвід

Додаткові переваги

для ефективного розвитку вашого бізнесу

Нам важливий ваш успіх. Raccoon World — наш драйв, і ми з усією віддачею надамо допомогу кожному, хто з ентузіазмом розпочинає нову справу, досягати вершин.

Любов до інновацій. Те, що працювало вчора, сьогодні вже не стане щаблем у розвитку. Ми за інноваційні рішення, які допоможуть вашій компанії бути завжди на крок попереду.

Безпека інформації. Що обговорюється в Olans, залишається в Olans. І це не лише «слово джентльмена», а підписані NDA та договір про надання послуг.

Нестандартний підхід. Не існує двох однакових бізнесів, тож не існує і двох однакових рішень. До кожного клієнта ми підходимо з чистим аркушем та напрацьованим досвідом і вибудовуємо стратегію, загострену під конкретний напрям.

Допомога на всіх етапах. Юридичні тонкощі створення компанії, оформлення пропозицій для залучення інвесторів, просування продукції та послуг на ринки всього світу — на кожному кроці ви можете розраховувати на наші знання, досвід і підтримку.

03. Для тих, кому більше скажуть факти

Зa 6 років

Ми:

Працюємо 6 років у сфері IT.

Створили власну успішну групу IT-компаній.

Розробили близько 900 договорів.

Стали єдиною юридичною компанією в Україні, яка повністю супроводжує вихід на платформу Kickstarter.

Допомогли вийти на Kickstarter 16 проєктам

Зареєстрували понад 100 об’єктів інтелектуальної власності.

Провели понад 12 майстер-класів щодо юридичного захисту
стартапів, IT, gamedev, MedTech.

Отримали довіру клієнтів з-понад 10 країн.

Стали впізнаваними в екосистемі стартапів та IT.