Статьи

Мы делаем статьи максимально полезными, чтобы Вы могли их использовать на практике.

May 10, 2017

Сьогодні ми поглинаємо більше інформації за день, ніж людина в XIII столітті за все життя і причетний до цього ніхто інший, як Інтернет. Можна сміливо сказати, що близько 90% будь-якої інформації проходить через мережу. При цьому більшість людей звикли вважати, що передача інформації через мережу це якийсь невловимий Джо.

May 10, 2017

Підприємці партнери надають один одному грошові суми у якості позик. І наболілим є питання як оформлювати ці грошові зобов’язання: достатньо розписки чи потрібен договір, що вказувати у документі, щоб він був робочим та захистив сторони у випадку непорозумінь.

May 10, 2017

Оскільки велика кількість підприємців в Україні використовує сервери, що розташовані за кордоном та оформлені на суб’єктів господарювання нерезидентів, команда Olans Group вирішила простою мовою розповісти як саме повинні нараховуватись та сплачуватись відповідні податки.

March 28, 2017

На що можуть скаржитись фізичні особи та у яких випадках можуть призначити позапланову перевірку компанії, щодо якої надійшла скарга від фізичної особи?

March 28, 2017

Законом внесено зміни до низки законодавчих актів, якими виключаються вимоги про обов’язкове використання печаток (незалежно від їх наявності у суб’єктів господарювання) та необхідність використання печаток у взаємовідносинах суб’єктів господарювання з державними органами та органами місцевого самоврядування.

March 28, 2017

Існує два основні правила під час роботи із запитами:
1) На будь-який запит потрібно відповідати. Мається на увазі відписати. Не слід плутати з дананням запрошуваної інформаціх. Якщо запит не відповідає вимогам закону, так і пишемо у відповіді;
2) На будь-який запит потрібно відповідати вчасно.

February 21, 2017

Законом України «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» визначено, що до 31 грудня 2017 року встановлено мораторій на проведення органами державного нагляду (контролю) планових заходів із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності.

February 19, 2017

Давайте розглянемо існуючі в Україні системи оподаткування для індивідуальних підприємців та юридичних осіб, а також відзначимо їх переваги та недоліки.

February 19, 2017

Інтерес до віртуальних валют пожвавлюється. Сприяє цьому криза вітчизняної банківської системи, нестабільність гривні, мінливий курс валют та інші труднощі, які постали перед бізнесом.

July 07, 2016

Ми склали для Вас коротку інструкцію, яка поетапно пояснює як отримати бажаний документ у електронній формі

April 18, 2016

Теперь OLANS GROUP предоставляет услуги финансового аутсорфинга и экономит Ваше время и деньги

April 18, 2016

С каждой новой разрушенной успешной IT-компанией, в последствие обысков, актуальность этой проблемы растет и мы хотим Вас подготовить к первому «свиданию». В форме вопрос-ответ мы опишем главное, что нужно знать и к чему быть готовым.

April 18, 2016

Звертаємо Вашу увагу, що з 1 травня Міністерство соціальної політики України підвищить розміри мінімальних виплат населенню.Підвищення прожиткового мінімуму в Україні складе 5,2%. Зокрема, розмір мінімальної виплати для працездатного населення становитиме 1450 грн.

April 04, 2016

Практически каждый стартапер не хочет задумываться о формальностях, бумагах и прочих юридических аспектах. И очень зря. Большинство считают, что главным в их проекте является только идея и способность ее реализовать.

April 04, 2016

Трудова книжка — основний документ про трудову діяльність працівника, тому нерідко цей документ прирівнюється до паспорта. Тому ми радимо приділити особливу увагу при відновленні втраченої трудової книжки.

April 04, 2016

Попробуем собрать воедино те ключевые моменты, без которых финансовая оценка стартапа не будет полноценной и эффективной. И те, которые часто упускают из виду.

April 04, 2016

На днях, Джиджи Вонг, интеллектуалка из Кремниевой долины и один из лучших специалистов мира по стартапам, посетив Украину, назвала факторы, которые тормозят в Украине инновации. Одной из причин является бизнес-безграмотность. 

March 23, 2016

В даній статі ми коротко викладемо найважливіші аспекти відкриття банківського рахунку юридичної особи, щоб убезпечити Вас в подальшому.

Please reload

  • facebook-olans
  • instagram-olans
  • youtube-olans

+38 (096) 460 92 98,
+38 (063) 518 17 52

info@olans.com.ua 

ул. Обсерваторная, 21 а,

Киев, 04053, Украина

WE MAKE YOUR AMBITIONS WORK

Olans Group © 2015-2020 Размещение материалов сайта на сторонних ресурсах разрешено только при наличии прямой ссылки на материал.