Статьи

Мы делаем статьи максимально полезными, чтобы Вы могли их использовать на практике.

November 01, 2017

Сутність діяльності інтернет-магазинів – продаж товарів. Тому, як і будь-яка торгівельна діяльність, вона потребує реєстрації. Інтернет-магазин зазвичай оформляється на фізичну особу-підприємця чи юридичну особу (зазвичай це товариство з обмеженою відповідальністю). Яку ж з цих організаційно-правових форм вибрати?

October 26, 2017

Нещодавно був прийнятий Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій від 03.10.2017 № 2148-VIII», який передбачає внесення змін до багатьох законодавчих актів і до закону що регулює сплату підприємствами ЄСВ зокрема.

October 25, 2017

Одной из самых популярных тенденций в национальном и международном праве последние пятидесяти лет является чрезвычайное увеличение количества отраслей или отдельных проектов, требующих дополнительного капиталовложения на свое развитие. Это стало своеобразной формой бизнеса. Итак, какие формы капиталовложений существуют и какие возможности они открывают для стартапа? Читайте в статье.

October 18, 2017

На сьогоднішній день, немає майже жодної організації, яка б не користувалася послугами юриста. Так, благополуччя вашого проекту багато в чому залежить від наявності юридичної підтримки, адже рано чи пізно наступає момент, коли ви вже не можете самостійно вирішити проблеми. Відповідно, роль юриста, який консультує, застерігає та стежить за змінами законодавства, дуже важлива.

October 17, 2017

З вересня цього року почала діяти постанова Національного Банку України № 42, що передбачає зміни до положення про здійснення банками фінансового моніторингу. Зокрема, змінено підхід банківських структур до вивчення і перевірки клієнтів. Тепер правила фінансового моніторингу відповідають європейським стандартам. Що змінилося? Дізнайтеся більше у статті.

October 10, 2017

Коли треба змінювати статут юридичної особи та як правильно це робити. Про це поговоримо у статті.

October 09, 2017

Інтернет став невід’ємною частиною повсякденного життя людей по всьому світу. Майже вся інформація в інтернеті знаходиться на веб-сайтах, які зазвичай приносять прибуток їх власникам. Не дивно, продаж сайтів сьогодні – повсякденне явище. Однак, як і в усіх сферах, де є кошти – є і шахраї. Які сюрпризи чекають вас при купівлі чи продажу веб-сайту ? Розглянемо детальніше в цій статті.

October 08, 2017

Однією із важливих змін, що чекають на українське законодавство, є приведення нормативного регулювання торгових марок до рівня ЄС. В цій статті ми розглянемо, що саме зміниться в майбутньому та як це вплине на власників ТМ.

September 27, 2017

Станом на сьогоднішній день, у зв’язку з фінансово-економічною ситуацією в країні, багато компаній закриваються, особливо це стосується малого та середнього бізнесу. Та чи дійсно ліквідація — це найкращий спосіб згорнути бізнес з мінімальними для себе ризиками? Які можливі альтернативні варіанти виходу із ситуації, що склалася?

September 25, 2017

Начало 2017 года в сфере контролирующих органов для Украины ознаменовался новостью, которая получила широкую огласку — налоговая милиция с 1 января 2017 года находится вне закона.

September 21, 2017

Инвестирование является одной из самых распространенных форм сотрудничества по всему миру, и Украина не является исключением. Но как показывает практика, инвестиции, особенно иностранные, очень редко осуществляются в национальной валюте Украины. В этой статье мы рассмотрим некоторые нюансы расчетов между резидентом Украины и инвестором, в частности при покупке у нерезидента корпоративных прав украинского предприятия.

September 20, 2017

На сьогоднішній день, по всьому світу, і в Україні зокрема, дуже розповсюдженою є співпраця між особами різних країн. Питання міжнародного руху коштів дуже пильно контролюється державними органами, навіть коли такий рух обумовлений наданням коштів від однієї компанії до іншої у вигляді фінансової допомоги.

September 06, 2017

З 1-го вересня 2017 року вступає в дію Угода про Асоціацію ЄС та України.

August 30, 2017

Більш за все публічна оферта потрібна особі, що пропонує свій товар чи послугу, тобто власникам сайтів, інтернет-магазинів, магазинів загалом, тощо.

August 28, 2017

Господарський суд м. Києва у своєму рішенні від 01.08.2017 р. по справі № 910/13539/16 визнав частково недійсною торгову марку (далі – ТМ) «FASHION WEEK».

August 28, 2017

Мы подготовили ответы на интересующие Вас вопросы в сфере GameDev.

August 21, 2017

Відтепер, податки можна буде сплачувати на єдиний казначейський рахунок. 9 серпня 2017 року Кабінет Міністрів України ухвалив законопроект щодо запровадження єдиного рахунку сплати податків і зборів, єдиного соціального внеску для платників.

August 16, 2017

27 вересня 2017 року набере чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення бар’єрів для залучення іноземних інвестицій», яким запроваджено багато новел в сфері працевлаштування іноземців в Україні та отримання дозволу на проживання в Україні.

August 11, 2017

Питання реєстрації прав, багато в чому залежить від об’єкту, тобто, твору. Окремої уваги заслуговує процедура реєстрації авторських прав в Україні на програмне забезпечення (комп’ютерні програми). Отже, розглянемо процедуру реєстрації авторського права на комп’ютерну програму.

Please reload

  • facebook-olans
  • instagram-olans
  • youtube-olans

+38 (096) 460 92 98,
+38 (063) 518 17 52

info@olans.com.ua 

ул. Обсерваторная, 21 а,

Киев, 04053, Украина

WE MAKE YOUR AMBITIONS WORK

Olans Group © 2015-2020 Размещение материалов сайта на сторонних ресурсах разрешено только при наличии прямой ссылки на материал.