Статьи

Мы делаем статьи максимально полезными, чтобы Вы могли их использовать на практике. 

Юрист в сфере IT

В этой статье хотим разъяснить нашим клиентам, что этот Закон значит для них как для владельцев иностранных компаний и какие обязательства вводит.

Многие компании продолжают развиваться, открывать для себя новые виды деятельности и новые рынки. Особенно это касается онлайн видов деятельности. 

Для того, щоб максимально знизити ризики відповідальності за порушення авторських прав, законодавства про персональні дані, рекламу та іншого потенційно чинного законодавства, необхідно спочатку провести юридичний аудит веб-сайту.

Електронний документообіг дає можливість обмінюватись документами не виходячи з дому. З чого ж почати його впровадження в компанії?

Запуская проект на Кикстартере или любой другой краудфандинговой платформе, нужно принимать во внимание несколько особенно важных деталей, касающиеся авторских прав и налогообложения полученного финансирования (если все пройдет успешно).

На сьогоднішній день, бізнес стикнувся з падінням ділової активності, перебоями поставок, збоями термінів та скасуванням зустрічей і поїздок. Що робити? 

December 03, 2019

Саме "яблучний експеримент" допоможе визначити, наскільки український ринок готовий до нових фінансових інструментів.

October 21, 2019

В цій статті ми розберемо, що таке ФОП та в яких випадках є сенс обрати саме цю організаційно-правову форму.

October 07, 2019

Около 90 % стартапов не достигают успеха, заканчивая ничем. Неприятная статистика, особенно для тех, кто планирует открыть свой собственный проект.

September 24, 2019

Телеформат – це складний об’єкт телевізійного виробництва, що становить сукупність певних елементів - об’єктів інтелектуальної власності, в основу якого покладена оригінальна ідея, втілена у формі сценарію і подальшого відзнятого за сценарієм випуску.

July 08, 2019

Если вы фотограф, не важно - любитель или профессионал, важным аспектом вашей деятельности будут такие понятия как "авторское право на фото", "право на съемку", "кража фото", "защита прав лица, изображенного на фото"... 

May 28, 2019

Оренда приміщення – це явище, з яким стикається майже кожен, хто хоче здійснювати господарську діяльність. Тим, хто хоче вести діяльність потрібне приміщення для фактичного ведення діяльності – це може бути офіс, складське приміщення, магазин та інші види приміщень.

May 21, 2019

Недавно был подписан Кодекс Украины по вопросам банкротства, который заменит действующий Закон Украины «О восстановлении платежеспособности должника или признании его банкротом», действовавшего с 1992 года.

April 23, 2019

Внимательно читайте все договоры, которые вам необходимо подписать, в полном объеме и обращая внимание на детали. Мы написали список из ТОП-10 пунктов, на которые стоит обратить своё внимание при подписании договора.

February 06, 2019

Нові правила валютного регулювання починають діяти від сьогодні. Окрім того, з 7 лютого вступає в силу новий Закон України «Про валюту і валютні операції».

January 08, 2019

С каждым годом виртуальная реальность (или VR) приобретает все большую популярность шагая в одну ногу с развитием ИТ-технологий. Уже сегодня VR используют в образовании, военной промышленности, рынке недвижимости, сфере продаж, а также игровой индустрии. 

December 25, 2018

Завершується 2018 рік, який приніс нам багато законодавчих змін та реформ. Компанія «Оланс Груп» вирішила підбити підсумки змін в податковому законодавстві, які стосуються компаній та фізичних осіб-підприємців, що ведуть діяльність у сфері IT.

December 12, 2018

Бувають ситуації, коли фактично з самого початку діяльності підприємствам необхідно мати статус
платника ПДВ. Відтак, виникає питання одночасного подання разом з документами на реєстрацію підприємства двох заяв: на ПДВ і ЄП.

December 10, 2018

Работа в IT-сфере является довольно популярной как в Украине, так и заграницей. Поскольку компания Olans Group специализируется на оказании юридических услуг именно компаниям, связанным с IT, мы решили написать статью о топ 5 ошибках, которые, исходя из нашей практики, делают компании при работе с подрядчиками или сотрудниками в сфере IT.

September 10, 2018

Как юридически правильно пользоваться Kickstarter’ом? Кто может пользоваться Kickstarter’ом для сбора средств?

July 16, 2018

Нагадаємо, що раніше валютне регулювання здійснювалось за принципом «заборонено все, що не дозволено законом». Новий Закон вводить на валютному ринку принцип «дозволено все, що не заборонено». Це означає лібералізацію практично всієї сфери валютної діяльності.

July 10, 2018

Кожна веб-сторінка – це чиясь власність, створена або набута з певною метою. Зараз уже не можна уявити бізнес без «сайту», який одночасно є додатковим джерелом клієнтів, місцем збуту товарів та послуг, а також інформаційним ресурсом про вас.

June 19, 2018

Розбираємо та пояснюємо, у яких випадках використання чужого авторського матеріалу буде допустимим та законним, а також яких правил дотримуватись, щоб мінімізувати ризики звинувачень в плагіаті або ж крадіжці об’єктів, автором яких ви не є.

June 12, 2018

Відповідь на питання «реєструвати чи ні?» залежить від розуміння підприємцем переваг і прав, які забезпечить проведення такої дії. Нижче розглянемо основні причини, через які команда Оланс Груп рекомендує реєструвати торгову марку.

April 18, 2018

Що ж означає ця дата та чи має вона якесь значення, окрім календарного часу певної події?

April 16, 2018

Вважаємо за потрібне окремо зупинитися на одному з ключових питань змін в корпоративному законодавстві. Введення інституту корпоративного договору – наш інтерес в даній публікації.

April 09, 2018

25 травня цього року вступить в дію EU General Data Protection Regulation (GDPR)/ Загальний регламент по захисту даних. Даний документ прийде на зміну Директиві, що діє на даний час.

March 18, 2018

Власні кошти, внесені на розрахунковий рахунок, який відкрито для здійснення підприємницької діяльності, включаються до доходу ФОП платника єдиного податку. Підприємці з цим не завжди погоджуються, що призводить до судових процесів. Цікаво, що в таких випадках говорить суд.

March 12, 2018

06 лютого 2018 року Верховна Рада України прийняла Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» (далі — Закон).

March 01, 2018

Законом України №2246-VIII «Про Державний бюджет України на 2018 рік» внесено зміни до Закону України № 1728-VIII «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».

February 28, 2018

В даній статі ми коротко викладемо найважливіші аспекти відкриття банківського рахунку юридичної особи, щоб убезпечити Вас в подальшому.

February 12, 2018

Дослідили судову практику і на основі реальних прикладів розповідаэмо при яких умовах договір NDA буде діяти, а також як притягнути «базіку» до відповідальності і що для цього потрібно.

February 12, 2018

Найпростішим прикладом SaaS є «хмарні» сервіси Google Drive, iCloud, Яндекс.Диск, тощо. В цій статті ми розглянемо, як в Україні регламентується SaaS та які права інтелектуальної власності належать або мають належати власникам SaaS.

January 22, 2018

Чтобы не остаться в невыигрышном положении, разберемся с наиболее распространенными ошибками, которые допускают исполнители при заключении договора с заказчиком.

December 07, 2017

Хоча й існують приклади безкоштовного ПЗ, зазвичай споживач має заплатити за програму/гру кошти. Тобто принести розробнику певний прибуток, а це в свою чергу означає, що розробник повинен сплатити податки з отриманого прибутку.